Referencje

Referencje

Weronika

Dom 82m2 | Kraków
qq

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z pracownią Marbou. Projektantki dostosowywały się do naszych potrzeb, elastycznie reagując na nasze potrzeby. Po serii pytań i rozmów, większość wizualizacji za pierwszym razem była trafiona. Projekt został wykonany dokładnie, dodatkowe pytania pojawiające się później zawsze otrzymały odpowiedź, a my wsparcie. Co dla nas było bardzo ważne, to że zawsze znalazł się czas na spotkanie z nami, nawet w niestandardowych godzinach. Bardzo polecamy!

 

Iwona

Mikroapartament 34m2 Panorama Kliny | Kraków
qq

Pełen profesjonalizm – od pierwszego spotkania po nadzór autorski.

Pracę rozpoczęliśmy od szczegółowego formularza potrzeb oraz uzgodnień, co okazało się bardzo pomocne w komunikacji z projektantką. Wszystkie moje wymagania odnośnie funkcjonalności, jak i stylu zostały odwzorowane w projekcie. Rysunki dla wykonawców zostały bardzo precyzyjnie opracowane, dzięki czemu prace przebiegały sprawnie, a finalna realizacja odzwierciedla projekt. Do projektu została również dołączona szczegółowa specyfikacja z wykazem dobranego wyposażenia do mieszkania wraz ze wskazaniem sklepów oraz kalkulacją cen, co przyspieszyło i znacznie ułatwiło proces zakupowy. Pani Małgorzata prowadziła również nadzór autorski nad realizacją prac remontowo-wykończeniowych dbając o każdy detal.

Była to bardzo udana współpraca, która zaowocowała efektem końcowym spełniającym wszystkie moje oczekiwania. Polecam pracownię MARBOU osobom, dla których każdy szczegół w projektowanym wnętrzu ma znaczenie.

Hubert

Dom Rożnowa | Wieliczka
qq

Od samego początku bardzo profesjonalna współpraca i podejście do klienta, nowoczesne metody komunikacji i analizy potrzeb pozwoliły zakończyć projekt z sukcesem. Powierzyłem pracowni projekt wnętrz także kolejnej inwestycji.

Mariusz

Apartamenty: Wiślane Tarasy, Romanowicza, Szlak, Drużbackiej | Kraków
qq

Bardzo polecam pracownie MARBOU – pełny profesjonalizm. Zrealizowaliśmy kilka wspólnych projektów. Na pewno wrócę przy następnych inwestycjach.

Jola

Apartament Wiślane Tarasy | Kraków
qq

Cały proces realizacji mojej inwestycji przebiegł doskonale. Zaangażowanie Pani Małgorzaty od początku projektu do samego końca było ogromne. Doradztwo ciekawych, nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, dobór asortymentu i kolorystyki i wszystko w bardzo krótkim czasie. Zrozumienie klienta i jego potrzeb. W moim projekcie nie zmieniałam niczego. Mieszkanie wynajęło się od razu i do dzisiaj mieszkają w nim bardzo zadowoleni klienci.

Mariusz

Projekt poddasza I Trzebinia
qq

Profesjonalne prowadzenie projektu, dbałość o szczegóły, przemyślane rozwiązania i sprawna komunikacja. Zleciliśmy Pracowni Marbou projekt strefy dziennej wraz z kuchnią otwartą na salon, łazienką, holem i pokojem gościnnym. Projekt prowadzony był on-line. Nasze wymagania odnośnie funkcjonalności zostały odwzorowane w projekcie. Zaproponowano nam przemyślane i stylowe rozwiązania dostosowane do naszych potrzeb i uwarunkowań budynku. Polecam pracownię MARBOU wszystkim osobom, dla których sprawą pierwszoplanową jest przemyślane i funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni, a także udana współpraca z projektantem.

Ewa

Dom I Włosań
qq

Pani Małgorzata przygotowała dla nas projekt kuchni. Doskonale zrozumiała nasze potrzeby i wzięła pod uwagę nasze sugestie. Potrafiła też kilka razy odwieźć nas przed nietrafionymi funkcjonalnie pomysłami. Cała współpraca przebiegła bardzo sprawnie. Dziękujemy za profesjonalizm i polecamy wszystkim ceniącym sobie rzetelność i piękno.

Daniel

Dom 92m2 I Niepołomice
qq

Pełen profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół, zarówno o ten wpływający na design oraz praktyczne zastosowanie. Co istotne Pani Gosia bardzo dużo uwagi przykłada do preferencji Klienta szukając optymalnego rozwiązania z którym Klient będzie się identyfikował. Otwarta na wszelkie sugestie i pomysły – tak zaprojektowała nam piękny domek, odciążając nas od miliona rzeczy które w trakcie realizacji projektu organizowała pozostając we współpracy z ekipami wykończeniowymi. Serdecznie polecamy. Zadowoleni Klienci spod Krakowa.

Referencje zamieszczone zostały przez Klientów w Google Opinie